Excogitate to zespół profesjonalistów, za którym stoi pasja, doświadczenie, zapał i perfekcja. Swoje szerokie kompetencje zdobywaliśmy pracując jako konsultanci, specjaliści, kierownicy projektów w dużych korporacjach oraz w lokalnych firmach IT. 

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania doradcze w zakresie zmian i transformacji przeprowadzanych w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

Świadczymy usługi związane z outsourcingiem zamówień publicznych. Rekomendujemy i dostarczamy rozwiązania wspierające procesy obsługi zarówno od strony technicznej jak również od strony prawnej.

    

Drugim obszarem naszej działalności są usługi w zakresie zarządzania projektami oraz zarządzania strategicznego, w tym zarządzania organizacją (modelowanie procesów biznesowych, zarządzanie usługami informatycznymi). Profesjonalne zarządzanie jest bowiem niezbędnym elementem dla pomyślnego zakończenia każdego projektu.

    

Excogitate oferuje również usługi z zakresu bezpieczeństwa informacji (audyty systemów, sieci, aplikacji, baz danych, infrastruktury teleinformatycznej) oraz formalno-prawnych i organizacyjnych (polityki bezpieczeństwa, instrukcje, procedury, szkolenia, zapewnienie zgodności z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych).

 

Pomagamy dostarczać rozwiązania, pozwalające osiągnąć szybki i bezpieczny sukces.